کم لطفی قوه قضائیه نسبت به قضات بازنشسته

بنام خدا: قوه قضائیه بلحاظ کمبود کادر قضائی خود درآئیننامه گروه های شغلی تصمیم گرفت قضاتی که30 سال خدمت قضائی خود را تمام کرده اند در صورت تمایل به ادامه کار  درصورت موافقت کمیسون نقل وانتقالات قضات به ادامه کار یک یا دو گروه بالاتر از گروه استحقاقی به این گروه از قضات اعطاء کند.                

از آنجا که این امتیاز باعث نشد که کسی تمایل به ادامه کار دهد پیشنهاد دیگری را برای قضات موصوف طرح کردند وآن اینکه علاوه بر امتیاز فوق در صورتی که قضات موصوف تعهد به ادامه سه سال کار بدهند پاداش 30 سال کار آنها را هم به آنها بدهند که این تصمیم در مورد تعدادی از قضات عملی گردید این تصمیم در صورتی که اعتباراتی جدید به آن اختصاص می یافت تصمیم نسبتا خوبی بود اما چون اعتباراتی برای آن در نظر گرفته نشده بود برای شاغلین از اعتباراتی که قانون بودجه برای قضات بازنشسته در نظر گرفته بود استفاده گردید طوری که با وضع پولی که فعلا بر کشور حاکم است وهر روز ارزش ریال پایین میآید لطف کردند و بعد ازچند ماه چهل درصد از پاداش پایان کار راپرداخت نمودند به طوری که این تاخیر در پرداخت واینگونه پرداخت علاوه بر اینکه برنامه ریزیهای این گروه قضات بازنشسته را به هم ریخت خستگی 30 سال کار طاقت فرسا راهم ماندگار کرد  ( رضا نیکخوی منفرد قاضی باز نشسته مورخ1/7/1390)  

 

/ 1 نظر / 38 بازدید
amirashkan

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما مدیر محترم این وبلاگ. در انجمن تخصصی فارس بنر عضو شوید و از خدمات آن استفاده کنید. همچنین اگر به مدیریت یک بخش علاقه دارید میتوانید ی از صحبت با مدیر انجمن مدیر آن بخش شوید همچنین میتوانید پیشنهادات خود را در مورد بخش های انجمن مطرح کنید. منتظر شما در انجمن فارس بنر هستیم